Nesër, pushim në institucionet e Arsimit

27 nëntor 2018 | 17:07

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT), njofton të gjitha institucionet e arsimit në Kosovë, se nesër, më datë 28 nëntor 2018, për nderë të festës së flamurit kombëtar, do të jetë ditë pushimi.

Puna në të gjitha institucionet e arsimit të Republikës së Kosovës vazhdon të enjten, më 29 nëntor 2018.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shoqata Humanitare “Jetimat e Ballkanit”, në ditën e flamurit kombëtar,…