Nexhmedin Spahiu e vlerëson Behgjet Pacollin si politikanin më të mençur në Kosovë: I mungon trimëria

28 maj 2024 | 22:17

Nexhmedin Spahiu, analist, ka thënë në “Pressing” të T7, se olitikanin më të dijshëm e konsideron presidentin e AKR-së, Behgjet Pacollin.

Ai tha se Pacollit i mungon trimëria për dallim prej disa vëllëzerve të tij.

Sipas, Spahiut populli ka perceptimet e veta kush prej politikanëve është me i mençur.

“Për mendimin tim më i dijshmi prej krejt klasës politike është Behgjet Pacolli. Por, atij i mungon trimëria që nuk e ka fatketqisht, nuk e ka fol Zoti së vëllain e tij Selimin, e disa vëllzen tjerë. Ai nuk është, është njeri që i ikë konflikteve”, ka thënë Spahiu.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liderët e Francës dhe të Gjermanisë kanë thënë të martën…