Një milion dollarë për një fjalim, ja si do të fitojnë para Meghan dhe Harry

03 korrik 11:37

Tanimë që janë larguar nga familja mbretërore, ish-Duka dhe Dukesha e Sussex duhet të gjejnë një mënyrë të re për të bërë para.

Së fundmi mësohet se ata do të paguhen 1 milion dollarë për çdo fjalim, leksion apo ligjëratë që do të mbajnë.

Çifti i shumëpërfolur kanë punësuar një menaxher për të nënshkruar një kontratë me “Harry Walker Agency”, një kompani me të cilën punojnë folës të tjerë të njohur si Barack dhe Michelle Obama, Bill dhe Hilary Clinton dhe Oprah Winfrey. Ata do të japin leksione mbi ngjarje të rëndësishme sociale, raporton revista “Town & Country”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aplikacioni më popullor i mesazheve, “WhatsApp”, ka zbuluar ndryshimet e…