Njihuni me “Emirin junior”

26 janar 2018 | 11:07

Kaani është aktori më i njohur aktualisht në kinematografinë turke.

Ai ka një kohë të gjatë para kamerave, por tani është në maje të karrierës. “Emiri” është roli që e bëri të njohur edhe në publikun shqiptar dhe ia vulosi titullin e një mashkulli tërheqës.

Ai është një familjar i mirë, pavarësisht prej famës. Brenda familjes dhe rrethit të tij ai është personi më modest për të gjithë ata që e njohin. Kaani ka një vëlla që nuk mund ta dalloni në pamje po të mos ishte dallim mosha.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për muaj me radhë në mediet rozë është folur për…