Nora dhe Distria kualifikohen në finale

19 janar 15:17

Nora Gjakova e ka siguruar finalen në Grand Prix që po mbahet në Tunizi, pasi në gjysmëfinale e mposhti Miryam Roperin.

Finalen e ka siguruar edhe garuesja tjetër nga Kosova, Distria Krasniqi. Kjo e fundit e mposhti në gjysmëfinale sllovenen Anja Stangar.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk jepet…