Nora dhe Distria kualifikohen në gjysmëfinale

26 prill 14:34

Nora Gjakova e ka mposhtur Telma Monteiro për të siguruar një vend në gjysmëfinalen e Evropianit, i cili po mbahet në Izrael.

Gjysmëfinalen e ka siguruar edhe Distria Krasniqi, e cila në çerekfinale e ka mposhtur Reka Pupp me ippon.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryetari i parë i Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri…