Nora kualifikohet në çerekfinale

26 prill 13:58

Nora Gjakova ka fituar edhe luftën e dytë për t’u kualifikuar në çerekfinalen e Kampionatit Evropian “Tel Aviv 2018”.

Xhudistja në kategorinë -57 kilogramë, mposhti me ippon Acelya Toprak të Britanisë së Madhe. Në çerekfinale takohet me fituesen e çiftit, Telma Monteiro (Portugali) – Tena Sikic (Kroaci).

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka thënë se…