Nuk bëri aksident Donaldi? Kjo është e vërteta rreth aksidentit me motor

22 maj 13:51

Gjatë dy ditëve të fundit nëpër media rozë dhe rrjete sociale është shpërndarë një fotografi ku shihet Romeo Veshaj pranë një motori dhe autoambulance, ku thuhej se vëllai i tij binjak, aktori Donald Veshaj kishte bërë aksident me motor.

Por, burime të “AfterParty.al” kanë bërë me dije se i aksidentuari me motor mësohet të ketë qenë Mario, vëllai i vogël i binjakëve Romeo dhe Donald.
Ndërsa, ende nuk ka asnjë informacion mbi gjendjen e tij shëndetësore apo ndonjë reagim nga vëllezërit në rrjete sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë, Aleksandër Vulin,  ka…