Nuk dorëzohet Tottenhami, mposhti Leicesterin

10 shkurt 16:37

Tottenhami ka mposhtur Leicesterin 3 me 1 për të vazhduar ndjekjen e Liverpoolit dhe Manchester City në krye të tabelës.

Davinson Sanchez, Christian Eriksen dhe Son Heung-Min realizuan golat për Tottenhamin, teksa Jamie Vardy ngushtoi rezultatin për Leicesterin.

Në tabelë, Tottenhami ka 60 pikë në pozitën e tretë, dy më pak se City që është i dyti dhe pesë më pak se lideri Liverpool.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të pakënaqur me koeficientin e pagave janë shprehur edhe punëtorët…