“Nuk duroj dot më, dua divorcin”, Wanda Nara dhe Mauro Icardi drejt ndarjes

04 gusht 14:16

Këtë herë nuk janë as thashetheme, as spekulime, as supozime, është fakt. ëanda Nara ndahet nga Icardi dhe kërkon divorcin.

Orët e fundit në internet po bën xhiro një audio regjistrim në të cilin dëgjohet Nara teksa i thotë punonjëses së saj se është duke përgatitur letrat e divorcit.

“Carmen erdha në Argjentinë sepse po divorcohem nga Mauro”, dëgjohet ëanda duke thënë në një audio që i dërgoi Carmen, duke punuar në shtëpinë e saj në Itali.

Në audion e zbuluar, Carmen dhe Wanda flasin për divorcin e tyre të ardhshëm: “Do të qëndroj edhe disa ditë dhe më pas do të kthehem. Unë do të bëj kërkesë për divorc sepse nuk mund të duroj dot më”.

Në këtë mënyrë u vërtetuan thashethemet që qarkullonin prej ditësh. Në të vërtetë, çifti është ndarë dhe kanë vendosur të hedhin hapin e fundit.

Dridhjet e kësaj martese lindën në tetor kur Nara zbuloi se Icardi e ka tradhtuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka denoncuar përzgjedhjen e…