Nuk i lë vend imagjinatës! Modelja e njohur e papërmbajtshme, i dalin fotot nudo

06 gusht 14:35

Wanda Nara ka disa kohë që është në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Së fundmi shkak është bërë publikimi i një audio, ku ajo dëgjohet të thotë se do t’i japë fund martesës me futbollistin e famshëm, Mauro Icardi.
Por përveç kësaj, nëna e pesë fëmijëve ka tërhequr vëmendjen edhe me disa imazhe ku ka pozuar e gjitha nudo. Modelja argjentinase i kaloi pushimet në Ibiza nën shoqërinë e saj, pa futbollistin në krahë.

Paparacët kanë qenë aty dhe kanë arritur të fotografojnë Wanda-n “topless”, por kjo duket se nuk është e gjitha.

E jo vetëm kaq, pasi mediat kanë shfaqur dhe disa foto të tjera të argjentinases në plazh, pa asnjë rrobë veshur. Këto duken se janë pjesë e një koleksioni nga vetë modelja, por që nuk i kishte publikuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në bazë të të dhënave nga Banka Qendrore e Kosovës…