OVLUÇK-ja ngushëllon familjen Bala

31 janar 2018 | 13:03

Kryesia e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka shprehur ngushëllime për familjen Bala, me rastin e ndarjes nga jeta të bashkëluftëtarit Haradin Bala.

“E nderuara Familje Bala!
Mbahuni e qëndroni të fortë në këto momente dhimbjeje që ndjeni për babain e juaj. Ai nuk ishte vetëm i Juaji por edhe i popullit sepse dihen kontributet e mëdha të tij, që dha për çështjen kombëtare. Lavdi jetës dhe veprës së tij”, është thënë në ngushëllimin e OVLUÇK-së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka treguar se ka pezulluar…