Pa makijazh dhe me maskë në fytyrë, këngëtarja shqiptare pozitive me Covid-19

29 nëntor 14:03

Këngëtarja e njohur, Diona Fona, ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Fona shfaqet me një maskë të zezë në fytyrë dhe zbulon se është izoluar dhe tregon për gjendjen e saj shëndetësore.

Pa makijazh dhe me maskë në fytyrë, këngëtarja

Pa makijazh dhe me maskë në fytyrë, këngëtarja

Këngëtarja shprehet se fatmirësisht nuk ka edhe aq vështirësi dhe po e kalon lehtë koronavirusin. Madje Diona ka edhe një mesazh për të gjithë fansat e saj të shumtë.

Diona Fona u thotë ndjekësve të saj se duhet që të kenë shumë kujdes për veten dhe familjen se ky virus nuk është shaka.

Pa makijazh dhe me maskë në fytyrë, këngëtarja

Pa makijazh dhe me maskë në fytyrë, këngëtarja

Pa makijazh dhe me maskë në fytyrë, këngëtarja

Pa makijazh dhe me maskë në fytyrë, këngëtarja

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bekim Juniku nga Gjakova ditëlindjen e 16-të e kishte festuar…