Pacolli viziton Togon, Beninin dhe Nigerinë

25 tetor 2018 | 21:38

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri Jashtëm, Behgjet Pacolli, pas pjesëmarrjes në Forumin e Crans Montanas, ka vizituar të enjten Togon, Beninin dhe Nigerinë.

“Pas takimeve ne Forumin e Crans Montana ne Zvicër, sot vizitova Togon, Beninin dhe tani arrita ne Nigjeri ku po pres te takohëm me institucionet perkatëse për bashkëpunim në fushat e interesit për Republikën e Kosovës”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duke folur në qendrën “Xhorxh Marshall” në Gjermani, presidenti Meta…