Pele humb ndjenjat, shtrohet në spital

19 janar 16:08

Pele, legjenda e futbollit botëror, është shtruar në spital pasi ka humbur ndjenjat në shtëpinë e tij.

77-vjeçari është parë kohët e fundit duke ecur me një pajisje ndihmëse, gjë që ka shkaktuar shqetësim te fansat e tij.

Pele i është nënshtruar analizave dhe do të qëndrojë në spital derisa të kuptohet shkaku i humbjes së ndjenjave. (TCH)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës (OEK), Safet Gërxhaliu, së…