Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Trepça’89 – Vëllaznimi

01 qershor 16:54

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Trepça’89 – Vëllaznimi, e cila është e vlefshme për barazhin e IPKO Superligës.

Skuadea gjakovare po fiton me rezultat 1-2.

Skuadra nga Mitrovica shënoi e para me anë të Richard Asare, kurse për Vëllaznimin shënuan Tun Bardhoku dhe Almedin Murati.

Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Samir Bytyqi, anëntar i Këshillit të Përgjithshëm të AAK-së në…