Përfundon viti për Sanchezin

30 nëntor 17:54

Alexis Sanchez do të mungojë rreth gjashtë javë shkaku i lëndimit në muskuj që e pësoi gjatë stërvitjeve me Manchester Unitedin.

“Nuk ka pasur teste mjekësore, por lojtari ka përvojë. Lojtari e di se çfarë lëndimi ka pësuar. Për shkak të përvojës, vetëm nga britma që ka bërë e di se çfarë lëndimi është dhe sa gjatë do të mungojë, lëndimi i Alexis është lëndim agresiv i muskujve”, ka thënë Mourinho.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Profesori i marrëdhënieve ndërkombëtare, Blerim Reka, ka mbështetur vendimin e…