Përplaset me pemën autobusi me 50 turistë nga Kosova në Vlorë

23 maj 12:08

Autobusi me rreth 50 turistë nga Kosova ka qenë duke hyrë në qytetin e Vlorës dhe pikërisht në zonën e  quajtur “Uji i Ftohtë” tek “Rrapi” është përplasur  me një pemë.

Autobusi është përplasur më pemën e rrapit e cila degët e saj i ka në rrugë.

Ndërkohë që ka dëme materiale tek pjesa e xhamit të parmë te autobusit, dhe pritet që të vijë një vinç për ta spostuar./TCh/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti shqiptar, Adnan Januzaj do të largohet nga Real Sociedadi.…