Pjesa e parë, rezultatet në tri ndeshjet e Superligës

27 shtator 2023 | 15:53

Skuadra e Ballkanit e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi prej dy golave ndaj Fushë Kosovës (2-0). Golat për therandasit i realizuan Bleart Tolaj dhe Edvin Kuç.

Ndërkohë, edhe Malisheva e mbylli 45 minutëshin e parë në epërsi ndaj skuadrës lidere Llapi (1-0).  Golin e epërsisë për skuadrën vendëse e shënoi Aldrin Oshafi në minutën e 24-të.

Ndërsa pjesa e parë e ndeshjes me Gjilanit dhe Lirisë përfundoi me rezultat 0-0.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka thënë se pas sulmit…