Pjestarja e Njësisë Speciale rrëfen momentin më të vështirë: I thash vetes pse jam police

04 qershor 23:24

Njihet si vajza e sporteve të rënda, Marigona Beadini, tashmë është pjesëtare e Njësisë Speciale.

Vajza e “Hekurt” e cila së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Sui Generis”, prodhim i Gazetës Insajderi, rrëfeu për jetën e saj profesionale dhe sfidat me të cilat u përball ajo deri tek suksesi.

Marigona ka rrëfyer eksperiencat më të vështira që është përballur, tash e gjashtë vjet në Njësinë Speciale, por edhe për periudhën e saj si sportiste e suksesshme.

Ndonëse një profesion i tillë kërkon përkushtim të madh, 35 vjeçarja e emocionuar ka rrëfyer për momëntin më të vështirë gjatë punës së saj, madje ajo kishe menduar të heq dorë nga profesioni i polices.

Intervista e bashkangjitur ju sjell detaje, klikoni nga minuta e 25:53:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
I dërguari special i BE-së, Miroslav Lajçak, ka informuar ambasadorët…