Portieri i Shqipërisë mund t’i bashkohet Interit

25 maj 15:40

Skuadra kampione e Italisë, Inter shumë shpejt mund të bëhet me një futbollist shqiptar.

Fjala është për portierin Thomas Strakosha, i cili është drejt largimit nga skuadra e Lazios. Strakosha e ka humbur vendin e portierit titullar në skuadrën e Lazios dhe tash dëshiron të largohet nga ky klub.

Portieri shqiptar shihet nga skuadra e Interit si një zëvendësim ideal për Handanoviçin.

/Epoka e re/ 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Kamenicës ka pranuar si donacion 103 pako ushqimore…