Rama, Osmani dhe Abazoviq bëhen bashkë në Ulqin

01 korrik 2023 | 00:37

Të premten në mbrëmje në koncertin e Ramë Lahajt në Ulqin, u mblodhën së bashku kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq, ai i Shqipërisë Edi Rama, presidentja e e Kosovës, Vjosa Osmani dhe shumë ministra, deputetë e kryetarë të komunave nga tri shtetet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për dallim nga katër shtetet fqinje, Kosova nuk është pjesë…