Rama, trajneri i Dukagjinit

15 janar 17:15

Skuadra e Ligës së Parë të Kosovës në futboll, Dukagjini e ka zyrtarizuar Nazmi Ramën si trajner të ri.

Marrëveshja në mes skuadrës nga Klina dhe trajnerit Rama është për sezonin pranveror. Nazmi Rama me parë ishte i angazhuar si trajner ne klubin e Trepçës, dhe Istogut ndërsa është edhe ndihmëstrajner i Përfaqesues së Kosovës U19.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reprezentuesi i Kosovës në futboll, Edon Zhegrova është duke u…