Ramos: Zidane, trajner i duhur për Realin

26 janar 16:03

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos e ka mbështetur Zinedine Zidane për të mbetur në postin e trajnerit te skuadra e Realit.

“Zidane duhet të vazhdojë të jetë trajner i Real Madridit”, ka thënë Ramos. Skuadra nga “Santiago Bernabeu” është kritikuar shumë ditëve të fundit për mungesën e rezultateve në kampionat dhe eliminimin nga Kupa e Mbretit.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët e Kuvendit të Kosovë nuk e kanë miratuar draft-rezolutën…