Reali pranon oferta për Ronaldon

17 janar 2018 | 10:24

 

Florentino Perez i ka hapur derën e largimit Cristiano Ronaldos. Sipas gazetës portugeze “Record”, presidenti i Realit të Madridit i ka thënë menaxherit të sulmuesit t’i prezantojë ofertat që vijnë për klientin e tij dhe për t’i nisur kështu negociatat e shitjes.

Ky lajm vjen një ditë pasi në Spanjë flitet për një mërzitje të Ronaldos me klubin pasi nuk i është rinovuar kontrata që i skadon në vitin 2021. Prioriteti i portugezit është kthimi te Manchester Unitedi, klub me të cilin luajti në periudhën 2003-2009, para se të blihej nga Reali për 96 milionë euro.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot janë bërë 36 vjet vrasja e vëllezërve Gërvalla si…