‘Ribashkohen’ Jennifer Garner dhe Ben Affleck

02 dhjetor 11:13

Jennifer Garner dhe Ben Affleck thuhet se “Ditën e Falënderimeve” e kaluan bashkë me fëmijët e tyre. Ish-çifti u ribashkua me Violet, Seraphina dhe Samuel.

“Të gjithë festuan bashkë”, tha një burim për “People”. Një burim tjetër shtoi se ata shijuan edhe një darkë bashkë dhe më pas panë edhe një film.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hailey Bieber ka reaguar ndaj spekulimeve se është shtatzënë dhe…