Ronaldo me orë 2 milionë euro del në konferencë për media

23 tetor 2018 | 10:32

Cristiano Ronaldo doli përpara mediave ditën e hënë, në konferencën për shtyp përpara ndeshjes Manchester United-Juventus.

Futbollisti i Juventusit u paraqit me një orë me diamantë që tërhoqi vëmendjen e gazetarëve. Ora e markës Jacob & Co, e gamës Caviar Torubillon ka plot 424 diamantë të bardhë dhe të kuq, të shpërndarë në të gjithë strukturën e saj.

Supozohet se kjo orë kushton rreth 2 milionë euro.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste përfundoi me shkarkimin e…