Salahi: Ishim të pabesueshëm

01 qershor 23:40

Mohamed Salah foli menjëherë pas ndeshjes kundër Tottenhemit.

Futbollisti nga Egjipti, nuk e fshehu aspak gëzimin dhe lumturinë për këtë finale të fituar.

“Nuk e di çfarë të them, por të gjithë jemi te lumtur tani. Të gjithë ishin të pabesueshëm sot. Urime të gjithë tifozëve tanë nëpër botë. VAR? Gjithmonë ka qenë kundër nesh, por tani më pëlqeu. Është fantastike të fitosh këtë ndeshje. Jam shumë i lumtur dhe krenar”, përfundoi Salah.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, foli menjëherë pas ndeshjes kundër…