Së shpejti mund ta shihni filmin për Lorik Canën, shikojeni një pjesë të këtij filmi

05 dhjetor 12:29

DigitAlb është në përfundim të filmit dokumentar për kapitenin legjendar shqiptar, Lorik Cana.

Filmi dokumentar quhet “Lorik” që së shpejti do të jetë në kinematë shqiptare.

Filmi pasqyron jetën, karrierën, sukseset, emocionet dhe gjithçka tjetër nga veprimtaria e kosovarit nga Gjakova.

DigitAlb ka publikuar një pjesë nga ky film.

Lorik (2018) – Trailer

DigitAlb prezanton filmin dokumentar "Lorik", dedikuar jetës dhe karrierës së kapitenit legjendar të Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana. Së shpejti në kinema 🎬

Publiée par DigitAlb sur Mercredi 5 décembre 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Basketbollisti i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll, Mikalie Tmusiq i…