Shala publikon foto të rrallë me Jakup Krasniqin nga lufta e UÇK-së

02 dhjetor 11:25

Ish-ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor dhe ish-eprori i lartë i UÇK-së, Ferat Shala, ka publikuar një fotografi nga koha e tij e angazhimit në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

Shala në këtë fotografi të publikuar sot në llogarinë e vet rrjetin në “Facebook”, është me Jakup Krasniqin e Bislim Zyrapin.

Fotografia është bërë në zonën Operative të Shalës.

“Një fotografi tjetër nga koha e angazhimit tim në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës. Së bashku me Jakup Krasniqin e Bislim Zyrapin gjatë një vizite në Zonën Operative të Shalës.  (Shalë e Bajgorës, Dimër 1999)”, ka shkruar Shala.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy vite pasi nuk u përfshi në listat e Partisë…