Shënohet goli i parë në ndeshjen Hertha – Bayern (Video)

19 janar 16:59

Pas nj ore lojë të zhvilluar është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Hertha Berlin dhe Bayern Munchen. Ekipi mysafir ka realizuar nëpërmjet Thomas Muller (0-1).

 

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një aksident ka ndodhur në hyrje të autostradës së kombit…