Shkodra përforcon Liburnin

06 shkurt 10:57

Arbër Shkodra është përforcimi i radhës i Liburnit. Shkodra llogaritet si njëri nga talentet më të mirë në Superligën e Francës, kurse se fundi ka mbrojtur ngjyrat e Orchies Douai Futsal, klub i cili bënë gara në ligën elitare të Francës.

Në këtë mënyrë Shkodra bëhet përforcimi i dytë për skuadrën gjakovare, pasi i pari ishte Valdrin Qestaj.

Fotografia e Fc Liburn Gjakove

“Shkodra edhe më herët ishte pjesë i klubit tonë në sezonin 2015/216 ku Liburni e humbi në fund titullin e kampionit. Me ardhjen e Shkodrës dhe lojtarëve në dispozicion Liburni qëllim kryesor e ka mbrojtjen e dy titujve atë të Kupës së Kosovës dhe mbrojtjen e titullit e kampionit”, thuhet në njoftimin e Liburnit.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës, ka bërë me dije se të hënën…