Shqiptarët mblidhen në Shkup për Ali Ahmetin

21 prill 2024 | 23:09

Pas Vrapçishtit dhe takimit me banorët e malësisë së Tetovës, Fronti Evropian, tubimin qëndror sonte e ka mbajtur në Shkup në Sheshin ”Maqedonia”.

Sipas pamjeve, mijëra shqiptarë i janë bashkuar sonte tubimit në Shkup në mbështetje të Ali Ahmetit, raportojnë mediat maqedonase.

Gjatë ditës kandidatët për deputet dhe bartësit e listave nga zonat përkatëse kanë vazhduar takimet me qytetarët nëpër njësitë zgjedhore në kuadër të fushatës për zgjedhjet parlamentare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nuk mund të kishte mbyllje më të bukur, të një…