Silva planifikon vazhdimin e kontratës me Chelsean

02 shkurt 16:34

Thiago Silva vazhdon të jetë një nga lojtarët më të rëndësishëm te Chelseat edhe pse në moshën 38-vjeçare.

Duket se braziliani ka marrë një vendim në lidhje me të ardhmen e tij te “Blutë”. Siç bëjnë me dije mediet angleze, ai është gati të rinovojë dhe për një vit tjetër me londinezët. Chelsea vazhdon ta dojë në skuadër brazilianin pasi 38-vjeçari vazhdon të shfaqë siguri në mbrojtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ergys Kaçe rikthehet në futbollin grek. Ish-mesfushori i kombëtares shqiptare,…