Sinan Vllasaliu dhe Meda lansojnë këngën e tyre më të re (Video)

21 nëntor 13:48

Dy këngëtarët e njohur të estradës shqiptare, Sinan Vllasaliu dhe Meda, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga e tyre titullohet “2 min”, e cila është shoqëruar me videoklip. Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e saj e ka bërë “Virusi”. Kjo këngë është publikuar në “YouTube”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve (QNR) është duke vazhduar…