Solskjaeri: Barça, model për Unitedin  

17 prill 2019 | 13:41

Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë se skuadra e tij e nisi mirë takimin kundër Barcelonës, mirëpo Lionel Messi e bëri dallimin.

“Djajtë e Kuq” pësuan me rezultat 3-0 në ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve dhe u eliminuan nga gara evropiane me rezultat të përgjithshëm 4-0.

“Duam të luajmë në ndeshje të këtilla në sezonin e ardhshëm dhe kemi ndeshje shumë të rëndësishme, ndaj Evertonit, Manchester Cityt dhe Chelseat”, ka thënë Solskjaer.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më…