Solskjeri kërkon katër përforcime në United

15 mars 11:09

Katër blerje të rëndësishme për ta forcuar skuadrën dhe për t’i ngushtuar dallimet me rivalet e Manchester Cityt.

Sipas “Daily Mirror”, Ole Gunnar Solskjaer u ka kërkuar drejtuesve të Manchester Unitedit katër emra të rëndësishëm në afatin kalimtar të verës. Tre nga ta janë Alderweireld (Tottenham), Sancho (Dortmund) dhe Coutinho (Barcelona).

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy partitë më të mëdha në opozitë, Lidhja Demokratike e…