Sonte Juventus – Inter, ja formacionet

07 dhjetor 12:01

Sonte nga ora 20:30 zhvillohet ndeshja derbi e Serisë A në mes Juventusit dhe Interit. Aktualisht Juve është në vend të parë me 40 pikë, kurse Interi është në pozitën e tretë me 29 pikë.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një tentim i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të…