Standardi dhe Celticu e kërkojnë Rrahmanin 

11 qershor 11:32

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrhmani, po kërkohet nga dy skuadra të mëdha evropiane.

Mediet kroate zbulojnë se mbrojtësi i Dinamo Zagrebit po kërkohet nga Standard Liege dhe Celtic Glasgow.

Skuadra  blege ka ofruar 1,6 milion euro për kartonin e Rrahmanit aq sa Dinamo shpenzoi për ta blerë nga RNK Split disa vjet më parë.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Irina Shayk i është kthyer punës pas ndarjes nga i…