Takohen dy Kadri Veselat

10 shtator 2019 | 15:56

Shkrimtari kuksian Petrit Palushi, në llogarinë e vet në rrjetin social “Facebook” ka publikuar një fotografi që ka shkrepur Izmir Veseli në një restorant në Morin, në të cilën shihen kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli dhe kamerieri i ri me emër dhe mbiemër Kadri Veseli.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë vizitës zyrtare në Japoni…