Thaçi nesër ua dorëzon flamurin ekipit olimpik të Kosovës

04 shkurt 2018 | 22:45

Presidenti i vendit Hashim Thaçi këtë të hënë pret në kabinetin e tij për vizitë, ekipin olimpik që përfaqëson Kosovën në Lojërat Olimpike Dimërore ”PyeongChang 2018”.

Me këtë rast, bëhet e ditur, që Presidenti Thaçi në mënyrë solemne do ua dorëzojë ekipit olimpik, Flamurin e Kosovës me të cilin dhe do ta përfaqësojnë vendin në garat të cilat do të mbahen në Korenë e Jugut.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një zonjë nga Ferizaj, sipas gjitha gjasave është e vetmja…