Thaçi nuk përshëndetet me Kurtin (Foto)

05 prill 11:20

Në Prishtinë ka nisur konferenca “Skenarët e ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ku pjesëmarrës të kësaj konference kanë qenë presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj dhe kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti.

Në fillim të kësaj konference, presidenti Thaçi është përshëndetur me kryeministrin Haradinaj, por jo edhe me Kurtin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte (e enjte) do të zhvillohen katër ndeshjet e para…