Thaçi poston fotografi të ceremonisë së shënimit të ditëlindjes së lirisë së Kosovës (Foto)

12 qershor 14:39

Presidenti Hashim Thaçi përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar disa fotografi të ceremonisë lidhur me shënimin e 20-vjetorit të Ditës Çlirimit, 12 qershorit.

“Ditëlindja e Lirisë së Kosovës, 12 Qershori, është ditë kur u rilindëm si qytetarë të lirë në vendin tonë. Kosova është mburrja jonë. Është krenaria jonë. Është fati ynë!”, ka shkruar Thaçi.

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Business Consultants Council (BCC) dhe Banka Evropiane për Rindërtim dhe…