Tottenhami cakton çmimin e Eriksenit

25 gusht 2019 | 13:44

Tottenham Hotspur kanë vendosur tashmë një çmim për të shitur mesfushorin Christian Eriksen, përpara afatit të 2 shtatorit.

Sipas mediumit britanik “Daily Mail”, Tottenhami është gati të shes mesfushorin për 50 milionë funta. Juventusi, Real Madridi dhe Atletico Madridi janë skuadrat që po interesohen për Eriksenin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtarët e kryesisë dhe kuvendit të Vetëvendosjes nga fshati Kçiq…