Tragjike: Një fëmijë mbytet në kanalin e Ibër Lepencit në Mitrovicë

22 maj 19:33

Në mesditën e sotme një fëmijë i mitur është gjetur pa shenja jete në kanalin e Ibër Lepencit në fshatin Vaganicë të Mitrovicës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Rreth orës 17:50, është raportuar se në kanalin e “Ibër Lepencit” në fshatin Vaganicë të Mitrovicës, është gjetë pa shenja jete në ujë një (i mitur)
Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës”, deklaroi ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emigrimi masiv i popullit ukrainas për shkak të luftës, duket…