Unitedi ofron tre futbollistë për yllin e West Hamit

26 shkurt 10:53

Manchester Unitedi nuk ka hequr dorë për Declan Rice.

Mediat angleze kanë raportuar të premten se “Djajtë e Kuq”, janë duke përgatitur një ofertë për mesfushorin e West Hamit.

Klubi anglez është duke planifikuar t’i ofrojë shërbimet e Jesse Lingard, Nemanja Matiqit dhe Phil Jones, për t’i siguruar shërbimet e Rice.

Në garë për 22-vjeçarin janë edhe Liverpooli, Manchester City dhe Chelsea.

West Hami, për ta liruar Rice po kërkon mbi 70 milionë euro.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga  Jessie Yeung, Manveena Suri dhe Vedika Sud, CNN Gjashtë…