Vdes nga Covid-19, vëllai i kryetarit të Rahovecit

01 gusht 14:18

Ka vdekur nga Covid-19, Adem Latifi, i cili ishte vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifit.

Lajmin e ka konfirmuar Muharrem Nitaj, përmes një shkrimi në “Facebook”.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai. Ka qene i prekur me covid 19.

Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!. Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime”, u shpreh ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Zvicër janë regjistruar 180 raste të reja me Covid-19…