Vdes poeti Xhevdet Bajraj

22 qershor 20:06

Ka ndërruar jetë poeti dhe profesori universitar, Xhevdet Bajraj.

Lajmin e ka bërë me dije vëllai i tij, Fadil Bajraj.

“Njoftim mortor: sot pas një sëmundje të shkurtër ndërroi jetë vëllai im Xhevdet Bajraj. Për datën e varrimit ju lajmërojmë në ditët në vijim”, ka shkruar ai në llogarinë e vet në “Facebook”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia Kosovare e Privatizimit ka hapur shpalljen publike për qiradhënie…