Vedati emocionohet pafund, takon dy vajzat e tij, Tokën dhe Lunën | Video

18 mars 01:00

Konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vedati është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me befasinë më të bukur ndonjëherë.

Aktorit i janë sjellë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur të momentit, atë të BBVK-së, dy vajzat e saj, Toka dhe Luna.

Vedati është emocionuar pafund nga takimi me të bijat, derisa ka treguar se e ka kërkuar shumë herë një mundësi të tillë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjatë mbrëmjes së sonte dhe spektaklit të finales, është zbuluar…