Vëllaznimi në gjysmëfinale të Kupës

06 mars 16:00

Skuadra e Vëllaznimit nga Gjakova është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës, pasi në çerekfinale e mposhti pas penalltive (6-5), Dritën e Gjilanit.

Koha e rregullt përfundoi 2-2, kurse në vazhdime nuk kishte gola të tjerë të shënuara dhe fituesi u vendos në penallti. Penalltinë vendimtare për skuadrën e Dritës e humbi kapiteni Ardian Limani, i cili e goditi tranzverzalën.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka ftuar qytetarët të japin…